Pamięć Dell 32GB DDR4 3200MHz RDIMM (AC140335)
- Obserwuj produkt:
- Kod: AC140335
- Producent: DELL
- Kod producenta: AC140335
-
Dostępność:
Dostępny
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 3 121,18 zł 3 839,05 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| OGÓLNE | |
|---|---|
| Opis produktu | Dell - DDR4 - moduł - 32 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 |
| Producent | Dell |
| Typ produktu | Pamięć RAM |
| Rodzaj obudowy | RDIMM |
| DANE TECHNICZNE | |
| Pojemność | 32GB |
| Rodzaj | DDR4 |
| Taktowanie | 3200MHz |
| Gwarancja | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji) |
| Dedykowana do wybranych serwerów 14G | |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie