|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| OGÓLNE | |
|---|---|
| Opis produktu | Dell - DDR4 - moduł - 32 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 |
| Producent | Dell |
| Typ produktu | Pamięć RAM |
| Rodzaj obudowy | RDIMM |
| DANE TECHNICZNE | |
| Pojemność | 32GB |
| Rodzaj | DDR4 |
| Taktowanie | 3200MHz |
| Gwarancja | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji) |
| Dedykowana do wybranych serwerów 14G | |
Opcje produktu
