Rozwiązania sieciowe

Dell kabel zasilający  2 m (450-ADFD)

Dell kabel zasilający 2 m (450-ADFD)

Na zamówienie
brutto: 84,87 zł
(netto: 69,00 zł)
Dell karta typu riser Card 2A, 1x16, dla R640 (330-BBGP)

Dell karta typu riser Card 2A, 1x16, dla R640 (330-BBGP)

Na zamówienie
brutto: 148,83 zł
(netto: 121,00 zł)
Kabel Dell Multimode LC/LC Optical Cable (470-AAYP)

Kabel Dell Multimode LC/LC Optical Cable (470-AAYP)

Na zamówienie
brutto: 177,12 zł
(netto: 144,00 zł)
Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 5m (470-AAYU)

Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 5m (470-AAYU)

Na zamówienie
brutto: 180,81 zł
(netto: 147,00 zł)
Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 1m (470-AAYR)

Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 1m (470-AAYR)

Na zamówienie
brutto: 188,19 zł
(netto: 153,00 zł)
Kabel Dell Multimode LC/LC Fiber Optic (470-AAYQ)

Kabel Dell Multimode LC/LC Fiber Optic (470-AAYQ)

Na zamówienie
brutto: 200,49 zł
(netto: 163,00 zł)
Dell napęd DVD-ROM Serial ATA wewnętrzny (429-ABCS)

Dell napęd DVD-ROM Serial ATA wewnętrzny (429-ABCS)

Na zamówienie
brutto: 206,64 zł
(netto: 168,00 zł)
Dell napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCT)

Dell napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCT)

Na zamówienie
brutto: 222,63 zł
(netto: 181,00 zł)
Dell napęd DVD-ROM Serial ATA wewnętrzny (429-ABCR)

Dell napęd DVD-ROM Serial ATA wewnętrzny (429-ABCR)

Na zamówienie
brutto: 222,63 zł
(netto: 181,00 zł)
Dell napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCU)

Dell napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCU)

Na zamówienie
Opis produktu Dell napęd DVD±RW - Serial ATA - wewnętrzny Rodzaj urządzenia Napęd DVD±RW - wewnętrzny Interfejs Serial AT...
brutto: 222,63 zł
(netto: 181,00 zł)
Dell R74 napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCZ)

Dell R74 napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCZ)

Na zamówienie
brutto: 223,86 zł
(netto: 182,00 zł)
Karta typu riser dla PowerEdge R640 (330-BBMC)

Karta typu riser dla PowerEdge R640 (330-BBMC)

Na zamówienie
brutto: 223,86 zł
(netto: 182,00 zł)
Kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB 2 m (470-ACFB)

Kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB 2 m (470-ACFB)

Na zamówienie
brutto: 237,39 zł
(netto: 193,00 zł)
Dell karta typu riser dla PowerEdge R440 (330-BBJN)

Dell karta typu riser dla PowerEdge R440 (330-BBJN)

Na zamówienie
brutto: 269,37 zł
(netto: 219,00 zł)
Dell Karta Kit Internal Dual SD Module (329-BCQJ)

Dell Karta Kit Internal Dual SD Module (329-BCQJ)

Na zamówienie
brutto: 270,60 zł
(netto: 220,00 zł)
Dell kabel wewnętrzny SAS 6G MINI to HD 50cm (470-AASG)

Dell kabel wewnętrzny SAS 6G MINI to HD 50cm (470-AASG)

Na zamówienie
brutto: 282,90 zł
(netto: 230,00 zł)
Dell Czytnik kart microSD ISDM (385-BBLF)

Dell Czytnik kart microSD ISDM (385-BBLF)

DostępnyDostępny
brutto: 298,89 zł
(netto: 243,00 zł)
Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 30m (470-AAYS)

Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 30m (470-AAYS)

Na zamówienie
brutto: 323,49 zł
(netto: 263,00 zł)
Dell Networking kabel sieciowy 3 m (470-ACMO)

Dell Networking kabel sieciowy 3 m (470-ACMO)

Na zamówienie
brutto: 324,72 zł
(netto: 264,00 zł)
Dell kabel sieciowy - OM4 5m (470-ACLY)

Dell kabel sieciowy - OM4 5m (470-ACLY)

Na zamówienie
brutto: 360,39 zł
(netto: 293,00 zł)
Dell Moduł nadajnik/odbiornik SFP+ - FC (407-BBSY)

Dell Moduł nadajnik/odbiornik SFP+ - FC (407-BBSY)

Na zamówienie
brutto: 386,22 zł
(netto: 314,00 zł)
Dell 6G SAS CableMINI to HD 2m (470-AASD)

Dell 6G SAS CableMINI to HD 2m (470-AASD)

Na zamówienie
brutto: 388,68 zł
(netto: 316,00 zł)
Dell kabel sieciowy 2x LC 1m (470-ACLV)

Dell kabel sieciowy 2x LC 1m (470-ACLV)

Na zamówienie
brutto: 391,14 zł
(netto: 318,00 zł)
Dell karta Riser with Two PCIe Gen3 FH slots (330-BBLS)

Dell karta Riser with Two PCIe Gen3 FH slots (330-BBLS)

Na zamówienie
brutto: 397,29 zł
(netto: 323,00 zł)
Dell zestaw szyny ruchomej dla PowerEdge R740, R740xd (770-BCIR)

Dell zestaw szyny ruchomej dla PowerEdge R740, R740xd (770-BCIR)

DostępnyDostępny
brutto: 404,67 zł
(netto: 329,00 zł)
Dell karta typu riser w/ 3 PCIe Gen3 slots, 1 x16 FH (330-BBLT)

Dell karta typu riser w/ 3 PCIe Gen3 slots, 1 x16 FH (330-BBLT)

Na zamówienie
brutto: 429,27 zł
(netto: 349,00 zł)
Dell adapter sieciowy Broadcom 5720 Dual Port 1 GbE (540-BCKP)

Dell adapter sieciowy Broadcom 5720 Dual Port 1 GbE (540-BCKP)

Na zamówienie
brutto: 434,19 zł
(netto: 353,00 zł)
Dell 10GbE kabel sieciowy 5 m (470-ABLT)

Dell 10GbE kabel sieciowy 5 m (470-ABLT)

Na zamówienie
brutto: 447,72 zł
(netto: 364,00 zł)
Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 1 m (470-ABPY)

Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 1 m (470-ABPY)

Na zamówienie
brutto: 527,67 zł
(netto: 429,00 zł)