Rozwiązania sieciowe

Dell kabel zasilający  2 m (450-ADFD)

Dell kabel zasilający 2 m (450-ADFD)

DostępnyDostępny
brutto: 89,79 zł
(netto: 73,00 zł)
Dell karta typu riser Card 2A, 1x16, dla R640 (330-BBGP)

Dell karta typu riser Card 2A, 1x16, dla R640 (330-BBGP)

Na zamówienie
brutto: 148,83 zł
(netto: 121,00 zł)
Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 5m (470-AAYU)

Dell Networking kabel sieciowy LC wielomodowy 5m (470-AAYU)

Na zamówienie
brutto: 180,81 zł
(netto: 147,00 zł)
Kabel Dell Multimode LC/LC Fiber Optic (470-AAYQ)

Kabel Dell Multimode LC/LC Fiber Optic (470-AAYQ)

Na zamówienie
brutto: 200,49 zł
(netto: 163,00 zł)
Dell napęd DVD-ROM Serial ATA wewnętrzny (429-ABCS)

Dell napęd DVD-ROM Serial ATA wewnętrzny (429-ABCS)

Na zamówienie
brutto: 207,87 zł
(netto: 169,00 zł)
Dell napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCU)

Dell napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCU)

Na zamówienie
Opis produktu Dell napęd DVD±RW - Serial ATA - wewnętrzny Rodzaj urządzenia Napęd DVD±RW - wewnętrzny Interfejs Serial AT...
brutto: 223,86 zł
(netto: 182,00 zł)
Dell R74 napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCZ)

Dell R74 napęd DVD±RW Serial ATA wewnętrzny (429-ABCZ)

Na zamówienie
brutto: 225,09 zł
(netto: 183,00 zł)
Karta typu riser dla PowerEdge R640 (330-BBMC)

Karta typu riser dla PowerEdge R640 (330-BBMC)

Na zamówienie
brutto: 225,09 zł
(netto: 183,00 zł)
Kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB 2 m (470-ACFB)

Kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB 2 m (470-ACFB)

Na zamówienie
brutto: 237,39 zł
(netto: 193,00 zł)
Dell 6G SAS CableMINI to HD 2m (470-AASD)

Dell 6G SAS CableMINI to HD 2m (470-AASD)

DostępnyDostępny
brutto: 263,22 zł
(netto: 214,00 zł)
Dell kabel wewnętrzny SAS 6G MINI to HD 50cm (470-AASG)

Dell kabel wewnętrzny SAS 6G MINI to HD 50cm (470-AASG)

Na zamówienie
brutto: 284,13 zł
(netto: 231,00 zł)
Dell Czytnik kart microSD ISDM (385-BBLF)

Dell Czytnik kart microSD ISDM (385-BBLF)

Na zamówienie
brutto: 295,20 zł
(netto: 240,00 zł)
Dell Networking kabel sieciowy 3 m (470-ACMO)

Dell Networking kabel sieciowy 3 m (470-ACMO)

DostępnyDostępny
brutto: 324,72 zł
(netto: 264,00 zł)
Dell Przetwornik SFP+SR Optcl Trnscvr Intel10Gb-1Gb (407-BBVJ)

Dell Przetwornik SFP+SR Optcl Trnscvr Intel10Gb-1Gb (407-BBVJ)

DostępnyDostępny
brutto: 357,93 zł
(netto: 291,00 zł)
Dell kabel sieciowy - OM4 5m (470-ACLY)

Dell kabel sieciowy - OM4 5m (470-ACLY)

Na zamówienie
brutto: 360,39 zł
(netto: 293,00 zł)
Dell kabel sieciowy 2x LC 1m (470-ACLV)

Dell kabel sieciowy 2x LC 1m (470-ACLV)

Na zamówienie
brutto: 391,14 zł
(netto: 318,00 zł)
Komplet szyn do stojaka dla PowerEdge R340, XR2 (770-BCYU)

Komplet szyn do stojaka dla PowerEdge R340, XR2 (770-BCYU)

DostępnyDostępny
brutto: 391,14 zł
(netto: 318,00 zł)
Dell karta Riser with Two PCIe Gen3 FH slots (330-BBLS)

Dell karta Riser with Two PCIe Gen3 FH slots (330-BBLS)

Na zamówienie
brutto: 400,98 zł
(netto: 326,00 zł)
Dell karta typu riser w/ 3 PCIe Gen3 slots, 1 x16 FH (330-BBLT)

Dell karta typu riser w/ 3 PCIe Gen3 slots, 1 x16 FH (330-BBLT)

Na zamówienie
brutto: 432,96 zł
(netto: 352,00 zł)
Dell adapter sieciowy Broadcom 5720 Dual Port 1 GbE (540-BCKP)

Dell adapter sieciowy Broadcom 5720 Dual Port 1 GbE (540-BCKP)

Na zamówienie
brutto: 436,65 zł
(netto: 355,00 zł)
Dell 10GbE kabel sieciowy 5 m (470-ABLT)

Dell 10GbE kabel sieciowy 5 m (470-ABLT)

Na zamówienie
brutto: 451,41 zł
(netto: 367,00 zł)
Dell Przetwornik SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m (407-BBOU)

Dell Przetwornik SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m (407-BBOU)

DostępnyDostępny
brutto: 507,99 zł
(netto: 413,00 zł)
Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 1 m (470-ABPY)

Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 1 m (470-ABPY)

Na zamówienie
brutto: 531,36 zł
(netto: 432,00 zł)
Dell zestaw szyny ruchomej dla PowerEdge R740, R740xd (770-BCIR)

Dell zestaw szyny ruchomej dla PowerEdge R740, R740xd (770-BCIR)

Na zamówienie
brutto: 535,05 zł
(netto: 435,00 zł)
Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 2m (470-ABQG)

Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 2m (470-ABQG)

Na zamówienie
brutto: 633,45 zł
(netto: 515,00 zł)
Dell kabel połączenia bezpośredniego - 5 m (470-AAWE)

Dell kabel połączenia bezpośredniego - 5 m (470-AAWE)

Na zamówienie
brutto: 642,06 zł
(netto: 522,00 zł)
Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 3 m (470-ABQE)

Dell kabel do bezpośredniego podłączania 100GBase 3 m (470-ABQE)

Na zamówienie
brutto: 666,66 zł
(netto: 542,00 zł)
Dell kabel Networking 40GbE QSFP+ (470-ABXO)

Dell kabel Networking 40GbE QSFP+ (470-ABXO)

Na zamówienie
brutto: 677,73 zł
(netto: 551,00 zł)
Dell kontroler pamięci SAS 12Gb/s PCIe 3.0 Mini Card (405-AAJW)

Dell kontroler pamięci SAS 12Gb/s PCIe 3.0 Mini Card (405-AAJW)

Na zamówienie
brutto: 699,87 zł
(netto: 569,00 zł)