Dell pamięci 64GB DDR4 RDIMM 3200MHz 2RX4 (AB566039)
- Obserwuj produkt:
- Kod: AB566039
- Producent: DELL
- Kod producenta: AB566039
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 1 738,51 zł 2 138,37 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Nazwa: | DELL Memory Upgrade - 64GB - 2RX4 DDR4 RDIMM 3200MHz Cascade Lake Ice Lake & AMD CPU Only |
| Opis: | Dell - DDR4 - moduł - 64 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - Modernizacja |
| EAN: | 5397184578506 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Pojemność: | 64 GB |
| Sposób rozbudowy: | Zgodny z systemem |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
Ta pamięć jest obsługiwana tylko przez procesory Cascade Lake, Ice Lake & AMD CPU.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie