|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Nazwa: | DELL Memory Upgrade - 64GB - 2RX4 DDR4 RDIMM 3200MHz Cascade Lake Ice Lake & AMD CPU Only |
| Opis: | Dell - DDR4 - moduł - 64 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - Modernizacja |
| EAN: | 5397184578506 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Pojemność: | 64 GB |
| Sposób rozbudowy: | Zgodny z systemem |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
Ta pamięć jest obsługiwana tylko przez procesory Cascade Lake, Ice Lake & AMD CPU.
Opcje produktu
