Dell dysk wewnętrzny 480 GB SSD hot-swap - 2,5" - SATA 6Gb/s (345-BDPH)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 345-BDPH
- Producent: DELL
- Kod producenta: 345-BDPH
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 4 653,39 zł brutto
- Cena netto: 6 023,47 zł 7 408,87 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - SSD - 480 GB - hot-swap - 2,5" - SATA 6Gb/s - dla PowerEdge C6420 (2,5") |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD, Hot-Plug |
| Pojemność | 480 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 600 MBps |
| Cechy | Zaawansowany format 512e |
| Kompatybilny z |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie