|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Opis produktu | Dell - SSD - 480 GB - hot-swap - 2,5" - SATA 6Gb/s - dla PowerEdge C6420 (2,5") |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD, Hot-Plug |
| Pojemność | 480 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 600 MBps |
| Cechy | Zaawansowany format 512e |
| Kompatybilny z |
|
Opcje produktu
