Dell dysk twardy 960 GB SSD SATA Hot-Plug 6Gbps 512e 2,5" (345-BGSQ)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 345-BGSQ
- Producent: DELL
- Kod producenta: 345-BGSQ
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 9 230,84 zł brutto
- Cena netto: 7 430,69 zł 9 139,75 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell 960GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD - hot-plug |
| Pojemność | 960 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA |
| Cechy | Zaawansowany format 512e, Mixed Use, Hot-Plug |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kompatybilny z |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie