|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Opis produktu | Dell 960GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD - hot-plug |
| Pojemność | 960 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA |
| Cechy | Zaawansowany format 512e, Mixed Use, Hot-Plug |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kompatybilny z |
|
Opcje produktu
