Dell dysk twardy 960GB SATA 6Gb/s (345-BDQM)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 345-BDQM
- Producent: DELL
- Kod producenta: 345-BDQM
-
Dostępność:
Dostępny
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 515,45 zł brutto
- Cena netto: 3 635,00 zł 4 471,05 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - dysk twardy - 960 GB - SAS 6Gb/s |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD |
| Pojemność | 960 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" (w 3,5" obudowie) |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 600 MBps (zewnętrzna) |
| Cechy | Zaawansowany format 512e, Read Intensive |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zaprojektowany dla |
|
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie