|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Opis produktu | Dell - dysk twardy - 960 GB - SAS 6Gb/s |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD |
| Pojemność | 960 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" (w 3,5" obudowie) |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 600 MBps (zewnętrzna) |
| Cechy | Zaawansowany format 512e, Read Intensive |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zaprojektowany dla |
|
Opcje produktu
