Pamięć RAM DELL 8GB 3200MHZ RDIMM (AA799041)
- Obserwuj produkt:
- Kod: AA799041
- Producent: DELL
- Kod producenta: AA799041
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 493,86 zł 607,45 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - DDR4 - moduł - 8 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - rejestrowana |
| Typ produktu | Moduł pamięci |
| Pojemność | 8 GB |
| Typ pamięci | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Sposób rozbudowy | Zgodny z systemem |
| Sprawdzenie intgralności danych | ECC |
| Szybkość | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Cechy | Moduł Jednostronny,rejestrowana |
| Napięcie | 1.2 V |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | DELL AA799041 |
| Typ ceny | Modernizacja |
| Zaprojektowany dla | PowerEdge C6525,R540,R640,R6515,R6525,R740,R7515,R7525,T440;Storage NX3240 |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie