Zestaw klawiatura i mysz Dell Pro 5 - KM526 - US International - biały (580-BDGZ)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 580-BDGZ
- Producent: DELL
- Kod producenta: 580-BDGZ
-
Dostępność:
Dostępny
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 207,43 zł brutto
- Cena netto: 177,38 zł 218,18 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura i mysz Dell Pro 5 - KM526 - US International (QWERTY) - Light Ash (biaława) |
| Metoda połączenia | Radiowa przez odbiornik |
| Odbiornik | Odbiornik bezprzewodowy USB-A 2,4GHz |
| W zestawie |
|
| Gwarancja | 3 letnia |
| Mysz | |
|
Sensor
|
Optyczny |
|
Rozdzielczość ruchu (dpi)
|
Regulowana szybkość do 6000 |
|
Ergonomiczne dopasowanie
|
Symetryczna |
|
Zasilanie
|
Bateria AA (dołączona w zestawie) |
|
Dodatkowe funkcje myszki
|
|
| Kolor | Light Ash - jasny popiel |
| Szerokość | 115,60 mm |
| Głębokość | 61,70 mm |
| Wysokość | 39,44 mm |
| Waga | 60,5 g |
| Klawiatura | |
|
Technologia styków klawiszy
|
Tłokowe |
|
Układ klawiszy
|
QWERTY |
|
Podświetlenie
|
Nie |
|
Zasilanie
|
Baterie 2x AAA (dołączone w zestawie) |
|
Dodatkowe funkcje klawiatury
|
|
| Kolor | Light Ash - jasny popiel |
| Szerokość | 432,70 mm |
| Głębokość | 122,10 mm |
| Wysokość | 26,10 mm |
| Waga | 403,6 g |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie