Plecak Dell Pro 14–16 Plus EcoLoop - CP5626 (460-BFFV)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 460-BFFV
- Producent: DELL
- Kod producenta: 460-BFFV
-
Dostępność:
Dostępny
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 251,66 zł brutto
- Cena netto: 209,45 zł 257,62 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Ogólne | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Plecak |
| Materiał |
|
| Zaprojektowany dla notebooków o wymiarach: |
o przekątnych od 14" (35,6 cm) do 16" (40,6 cm) (maksymalne wymiary laptopa: 360 x 260 x 25 mm) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Dodatkowe funkcje: |
|
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 29,5 cm |
| Głębokość | 15,0 cm |
| Wysokość | 45,0 cm |
| Waga | 762 g |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie