Pamięć Dell 8GB DDR4 3200MHz UDIMM ECC (AC140379)
- Obserwuj produkt:
- Kod: AC140379
- Producent: DELL
- Kod producenta: AC140379
-
Dostępność:
Dostępny
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 708,32 zł brutto
- Cena netto: 239,38 zł 294,44 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| OGÓLNE | |
|---|---|
| Nazwa produktu | Dell - DDR4 - moduł - 8 GB - UDIMM ECC - 3200 MHz |
| Producent | Dell |
| Typ produktu | Pamięć RAM |
| Rodzaj obudowy | UDIMM |
| DANE TECHNICZNE | |
| Pojemność | 8GB |
| Rodzaj | DDR4 |
| Taktowanie | 3200MHz |
| Gwarancja | Ograniczona wieczysta gwarancja |
Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:
- PowerEdge T40
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie