Kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB 2 m (470-ACFB)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 470-ACFB
- Producent: DELL
- Kod producenta: 470-ACFB
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 226,40 zł 278,47 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell Customer Kit - kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB - 2 m |
| Typ | Kabel do łączenia bezpośredniego Podstawy 25 GB |
| Technologia | Dwu-osiowy |
| Materiał ekranujący | Miedź |
| Cechy | Kabel pasywny |
| Długość | 2 m |
| Złącze | SFP28 - męski |
| Złącze (Drugi Koniec) | SFP28 - męski |
| Zaprojektowany dla | PowerEdge FC640,R440,R540,T440,T640 |
| Technologia | Dwu-osiowy |
| Materiał ekranujący | Miedź |
| Cechy | Kabel pasywny |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie