Dell Premier Backpack 15 - PE1520P (460-BCQK)
15"
- Obserwuj produkt:
- Kod: 460-BCQK
- Producent: DELL
- Kod producenta: 460-BCQK
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 456,34 zł brutto
- Cena netto: 369,85 zł 454,92 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Ogólne | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Plecak |
| Zewnętrzny materiał | Poliester, skóra |
| Zaprojektowany dla notebooków o wymiarach: | 15" |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Dodatkowe funkcje: |
|
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 30,0 cm |
| Głębokość | 19,0 cm |
| Wysokość | 43,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie