Dell dysk twardy 960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5" Hot-plug (345-BEFW)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 345-BEFW
- Producent: DELL
- Kod producenta: 345-BEFW
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 1 200,85 zł 1 477,05 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - Zestaw Klienta - SSD - Read Intensive - 960 GB - SATA 6Gb/s |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD - hot-swap |
| Pojemność | 960 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 600 MBps |
| Cechy | Zaawansowany format 512e |
| Zaprojektowany dla | Dell PowerEdge M620 (2,5"),R340 (2,5"),R440 (2,5"),R450 (2,5"),R550 (2,5"),R640 (2,5"),R650 (2,5"),R650xs (2,5"),R6515 (2,5"),R6525 (2,5"),R740 (2,5"),R740xd (2,5"),R7425 (2,5"),R750 (2,5"),R750xs (2,5"),R7515 (2,5"),R7525 (2,5") |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie