Dell Dysk twardy 600GB SAS ISE 12Gb s 10k 512n 2.5' Hot-Plug (400-BIFW)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 400-BIFW
- Producent: DELL
- Kod producenta: 400-BIFW
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 1 157,92 zł 1 424,24 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - dysk twardy - 600 GB - hot-swap - 2,5" |
| Producent | Dell |
| Typ | Dysk twardy - hot-swap |
| Pojemność | 600 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SAS 12Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 1.2 GBps |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Cechy | Zaawansowany format 512n |
| Zaprojektowany dla: | Dell PowerEdge C6420 (2,5") |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie