Dell dysk twardy 480GB SSD SATA 2,5" w obudowie 3,5" (345-BDZB)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 345-BDZB
- Producent: DELL
- Kod producenta: 345-BDZB
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 1 170,00 zł 1 439,10 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - Zestaw Klienta - SSD - 480 GB - SATA 6Gb/s |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD |
| Pojemność | 480 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 600 MBps |
| Cechy | Read-Intensive Endurance, zaawansowany format 512e |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie