Dell dysk twardy 480GB SATA Hot-Swap Mix Use 6Gbps 512e 2,5" w kieszeni 3,5" (345-BJQN)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 345-BJQN
- Producent: DELL
- Kod producenta: 345-BJQN
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 665,93 zł brutto
- Cena netto: 6 033,54 zł 7 421,25 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - dysk twardy - SSD - Mixed Use - 480 GB - 512e - SATA 6Gb/s |
| Producent | Dell |
| Typ | SSD - hot-swap |
| Pojemność | 480 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" w kieszeni 3,5" |
| Interfejs | SATA |
| Cechy | Zaawansowany format 512e, Mixed Use, Hot-Swap |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie