Dell dysk 600GB 10K RPM SAS 12Gbps 512n 3.5 Hotplug (400-BIFT)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 400-BIFT
- Producent: DELL
- Kod producenta: 400-BIFT
-
Dostępność:
Brak
-
-
Historia ceny
- Cena netto: 1 182,29 zł 1 454,22 zł
- szt.
-
Szybkie płatności Blik.
Produkt nowy, z polskiej, autoryzowanej dystrybucji.
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin, jeżeli produkt jest dostępny. Jeżeli produkt jest na zamówienie, zamówienie jest realizowane w ciągu 3 tygodni.
Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta.
Tutaj dowiesz się więcej o różnicach w gwarancji.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
| Opis produktu | Dell - Zestaw Klienta - dysk twardy - 600 GB |
| Producent | Dell |
| Typ | Dysk twardy - hot-swap |
| Pojemność | 600 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" lub 3,5" (z dołączoną przejściówką wnęki) |
| Interfejs | SAS 12Gb/s |
| Szybkość przesyłu danych | 1.2 GBps |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie