|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura i mysz Dell Pro 5 - KM526 - US International (QWERTY) - czarny |
| Metoda połączenia | Radiowa przez odbiornik |
| Odbiornik | Odbiornik bezprzewodowy USB-A 2,4GHz |
| W zestawie |
|
| Gwarancja | 3 letnia |
| Mysz | |
|
Sensor
|
Optyczny |
|
Rozdzielczość ruchu (dpi)
|
Regulowana szybkość do 6000 |
|
Ergonomiczne dopasowanie
|
Symetryczna |
|
Zasilanie
|
Bateria AA (dołączona w zestawie) |
|
Dodatkowe funkcje myszki
|
|
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 115,60 mm |
| Głębokość | 61,70 mm |
| Wysokość | 39,44 mm |
| Waga | 60,5 g |
| Klawiatura | |
|
Technologia styków klawiszy
|
Tłokowe |
|
Układ klawiszy
|
QWERTY |
|
Podświetlenie
|
Nie |
|
Zasilanie
|
Baterie 2x AAA (dołączone w zestawie) |
|
Dodatkowe funkcje klawiatury
|
|
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 432,70 mm |
| Głębokość | 122,10 mm |
| Wysokość | 26,10 mm |
| Waga | 403,6 g |
