|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Ogólne | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Torba |
| Materiał |
|
| Zaprojektowany dla notebooków o wymiarach: |
o przekątnych od 14" (35,6 cm) do 16" (40,6 cm) (maksymalne wymiary laptopa: 360 x 260 x 25 mm) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Dodatkowe funkcje: |
|
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 38,3 cm |
| Głębokość | 12,0 cm |
| Wysokość | 31,0 cm |
| Waga | 635 g |
Opcje produktu
