|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
14-16"
| Ogólne | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Plecak |
| Zewnętrzny materiał | Poliester, Pianka z polietylenu usieciowanego (XPE), Tkanina 600, Nylex |
| Zaprojektowany dla notebooków o wymiarach: | O przekątnej od 14" do 16" |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Dodatkowe funkcje: |
|
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 299,97 mm |
| Głębokość | 139,95 mm |
| Wysokość | 450,09 mm |
| Waga | 920 g |
Opcje produktu
