|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rozdzielczość (maks.) | Możliwość regulacji: 600 i 4020 |
| Połączenie | Bezprzewodowa (2.4 GHz/ Bluetooth 5.0) |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 38 mm x 60,3 mm x 104,5 mm |
| Waga | 67 g |
|
Ograniczona gwarancja
|
3 Lata |
Opcje produktu
