|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Nazwa: | DELL Memory Upgrade - 16GB - 1Rx8 DDR4 UDIMM 3200MHz ECC |
| Opis: | Dell - DDR4 - moduł - 16 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - ECC - Modernizacja - dla PowerEdge T350 |
| EAN: | 5397184775042 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Zgodny z systemem |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | ECC |
| Różne | |
| Typ ceny: | Modernizacja |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Dell PowerEdge T350 |
Opcje produktu
