|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Ogólne | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Pokrowiec |
| Zewnętrzny materiał | Skóra |
| Zaprojektowany dla notebooków o wymiarach: | 14" |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Dodatkowe funkcje: |
|
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 36,5 cm |
| Głębokość | 1,50 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Waga | 0,35 kg |
Opcje produktu
