|
Zapraszamy do sklepu |
FAIM Adam Stolarski ul. Stanisława Dygata 3 lok. U7 01-748 Warszawa tel. +48 602 333 321 +48 602 112 700 |
| Opis produktu | Dell - DDR4 - 64 GB - DIMM 288-pin - rejestrowana |
| Typ produktu | Pamięć RAM |
| Pojemność | 64 GB |
| Typ pamięci | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Sposób rozbudowy | Zgodny z systemem |
| Sprawdzenie intgralności danych | ECC |
| Szybkość | 2933 MHz (PC4-23400) |
| Cechy | Dual rank,rejestrowana |
| Napięcie | 1.2 V |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | DELL AA579530,DELL SNPW403YC/64G |
| Typ ceny | Upgrade |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Zaprojektowany dla | PowerEdge C4140;PowerEdge C6420,FC640,M640,R640,R740,R740xd,R840,R940,T640 |
Opcje produktu
